Portal prowadzi Kancelaria
Babiaczyk Skrocki i Wspólnicy

Relacja z POLAND IT MEETING 2016

Oprogramowanie

W dniach 29-30 września 2016 r. we Wrocławiu odbyła się 2. edycja konferencji Poland IT Meeting 2016. Wzięli w niej udział przedstawiciele firm z branży IT i tych, które z branżą IT współpracują i wspierają jej rozwój.

Konferencja nastawiona była na nawiązywanie nowych kontaktów z potencjalnymi klientami i partnerami. Spotkania networkingowe w formule „1 na 1” z potencjalnymi partnerami biznesowymi zastąpiły tradycyjne wykłady oraz prezentacje. W tym celu została stworzona specjalna aplikacja mobilna, dzięki której uczestnicy mogli wybrać rozmówców, zarejestrować się na spotkania oraz komunikować się między sobą.

Kancelarię Babiaczyk, Skrocki i Wspólnicy sp. k. reprezentowali partnerzy dr Mirosław Babiaczyk i Dariusz Skrocki oraz dr Michał Matuszczak. Z uczestnikami dyskutowaliśmy na temat problemów prawnych, z jakimi spotykają się na codzień w branży IT. Rozmowy dotyczyły m.in. kwestii wdrożenia oprogramowania, ochrony danych osobowych oraz praw własności intelektualnej do oprogramowania.

Konferencja Poland IT Meeting 2016 była także okazją do zaprezentowania portalu Prawo i Technologia.

Już wkrótce opublikujemy materiał filmowy z tej konferencji, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej.

 

Autor: Karina Wronka

Masz ciekawy temat?

SKONTAKTUJ SIĘ