Portal prowadzi Kancelaria
Babiaczyk Skrocki i Wspólnicy

PLNOG 17 KRAKOW

Kraków 26.09.2016 00:00

Pierwsza edycja PLNOG odbyła się w styczniu 2008 roku z inicjatywy Fundacji Wspierania Edukacji Informatycznej PROIDEA. Zalążkiem powstania konferencji były rozmowy z przedstawicielami lokalnego rynku ISP oraz chęć wytyczenia nowych standardów współpracy między firmami świadczącymi usługi teleinformatyczne. Organizatorzy mieli na celu również – wzorem innych konferencji typu NOG (Network Operators’ Group) – stworzenie niezależnego miejsca spotkań operatorów sieciowych, nie będącego spotkaniem sygnowanym przez logo jednego operatora.

PLNOG za cel stawia sobie:

  • wsparcie współpracy między operatorami sieciowymi
  • wymianę doświadczeń między przedstawicielami branży teleinformatycznej i telekomunikacyjnej
  • edukację z zakresu sieci
  • stworzenie okazji do pracy nad rozwojem branży ICT i ISP w Polsce


PLNOG realizuje te cele poprzez organizowane dwa razy w roku konferencje, warsztaty oraz wspólne listy mailingowe. Przez 7 lat działalności udało nam się stworzyć społeczność, która regularnie gromadzi się na naszych spotkaniach i zawiązuje nowe inicjatywy.

Uczestnikami PLNOG-a są przedstawiciele firm dostarczających usługi internetowe, telekomunikacyjne, jak również reprezentanci dużych firm, organizacji i korporacji, które korzystają z ich usług. Konferencja to forum wymiany informacji dla tych, którzy tworzą i rozwijają infrastrukturę telekomunikacyjną oraz analizują i nadzorują rozwój sieci w naszym kraju.

Miejsce: Doube Tree by Hilton, Kraków, Kraków

Organizator: proidea

Koszt: 1199 - 1399 zł

Zarejestruj się