Portal prowadzi Kancelaria
Babiaczyk Skrocki i Wspólnicy

Poland IT Meeting 2016 Wrocław

Wrocław 29.09.2016 10:00

Poland IT Meeting skupia się wokół idei networkingu, podtrzymywaniu relacji z Partnerami biznesowymi oraz pozyskiwaniu nowych Partnerów do przyszłej współpracy. Komunikujemy do zarządów i dyrektorów wyższego szczebla, którzy jako organ decyzyjny, będą otwarci na podjęcie współpracy z Twoją firmą! To jedyna taka szansa, by spotkać tak wielu specjalistów w jednym miejscu i czasie.

 

Networking jest istotnym czynnikiem dla firm z łańcucha dystrybucyjnego IT, dajemy więc specjalistom niezwykłą szansę, aby oszczędzić czas oraz pieniądze wydatkowane na spotkania oraz służbowe wyjazdy.

Wydarzenie jest kierowane do łańcucha dystrybucyjnego branży IT. Podczas Poland IT Meeting spotkasz producentów, dystrybutorów, resellerów, system integratorów i klientów instytucjonalnych z takich branż jak energetyka, finanse, bankowość, telekomunikacja i przemysł.

W przeciągu 2 dni możesz odbyć nawet 32 półgodzinnych spotkań z osobami decyzyjnymi, z którymi wcześniej takie spotkanie umówisz przez specjalnie przygotowaną aplikację na naszej stronie. W ten sposób zmaksymalizujesz rezultaty oraz efektywnie wykorzystasz czas na naszym evencie i przeprowadzisz rozmowy tylko z tymi osobami, którymi jesteś zainteresowany.
Pierwsza edycja Poland IT Meeting 2015 przyciągnęła 100 specjalistów IT z 9 europejskich krajów oraz okazała się niebywałym sukcesem jako pionierskie wydarzenie networkingowe w regionie Europy Środkowo – Wschodniej.

Tegoroczna edycja wydarzenia skupia się na promowaniu networkingu jeszcze mocniej jako, że poszerzyliśmy formułę wydarzenia do Double B2B. Dzięki temu zapraszamy również klientów instytucjonalnych, którzy dzięki udziałowi w konferencji będą mogli zoptymalizować budżety wydatkowane na IT oraz zapoznać się z ofertami alternatywnych dostawców.

 

Miejsce: Hotel Sofitel, Wrocław

Organizator: Buena Vista Media Group Rafał Wójcicki

Koszt: 499 euro

Zarejestruj się