Portal prowadzi Kancelaria
Babiaczyk Skrocki i Wspólnicy

T UNDERGROUND – CYBER SECURITY 2.0

Warszawa 29.03.2017 00:00

Czym jest IT Underground Cyber Security 2.0?
To wydarzenie wyjątkowe. Dlaczego? Bo świetnie wpisuje się w potrzeby osób zajmujących się bezpieczeństwem IT na każdym poziomie zaawansowania.


1 dzień, kilka sesji warsztatowych . Startujemy rano, kończymy późnym popołudniem. Pracujemy z doświadczonymi trenerami, którzy poprzez  praktyczne ćwiczenia  nauczą Was tego, czego jeszcze nie umiecie :-)
Będziemy łamać zabezpieczenia, stosować socjotechniki, analizować metody użyte do włamań. Zajmiemy się testami penetracyjnymi, fraudami, analizą powłamaniową. Wszystko po to, by pomóc Wam jak najlepiej chronić dane firm, dla których pracujecie.

IT to taka branża, gdzie to co wiedziałeś wczoraj dziś jest już nieaktualne.
My to wiemy i wiemy też, że drugim ważnym czynnikiem jest czas, a raczej jego ciągły brak.

Dlatego oferujemy: skondensowaną wiedzę, same konkrety, networking z osobami, które zajmują się podobnymi zagadnieniami oraz możliwość wyboru warsztatu, w którym chcesz wziąć udział (możesz zabrać kolegę, który weźmie udział w innym i wymienić się potem wiedzą :-) ).

Spotkanie jest skierowane do osób zajmujących się bezpieczeństwem systemów oraz osób zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie przełamywania zabezpieczeń i ochrony przed intruzami.

Do udziału zapraszamy: szefów działów informatyki, administratorów, inżynierów systemowych, integratorów, konsultantów potrzebujących najaktualniejszych informacji, osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo.

IT Underground 2017 to wydarzenie, podczas którego autorytety i wysokiej klasy fachowcy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat penetracji systemów informatycznych i technik zabezpieczeń przed atakami.

Miejsce: Golden Floor Tower al. Jerozolimskie 123A , Warszawa

Organizator: GIGACON

Zarejestruj się